Aktuality

Otevírací doba kavárny ve dnech 27. 3. - 2. 4. 2023

Otevírací doba kavárny v tomto týdnu:

PO ~ 12-19
ÚT ~ 10-19
ST ~ 12-23 | 18 h → VEČER DESKOVÝCH HER ~ abstraktní hry
ČT ~ 12-19 | 13 h → Můj život s.: Scénické čtení: Ty se neztratíš
PÁ ~ 12-19
SO ~ 10-21 | ArmaCon - festival akčních filmů
NE ~ zavřeno

 

Těšíme se na vaši návštěvu! 

Více...

Vítejte v MOVING STATION!

Milí návštěvníci, vítejte v MOVING STATION! Vítejte v prostoru pro kulturu, prostoru pro současné umění a vzdělávání, který sídlí ve zrekonstuované nádražní budově v Plzni na Jižním Předměstí. Provozovatelem je Johan, z.ú. a na těchto webových stránkách najdete podrobné informace o programu a našich aktivitách.
Zaměřujeme se především na současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty. Potkáte se zde také s výtvarným uměním, filmovými přehlídkami, hudbou a novým cirkusem. Probíhá tu celá řada kurzů dramatické výchovy a improvizace. A samozřejmě nesmí chybět kavárna.

Těšíme se na vaši návštěvu! ♥

Více...

OPEN CALL NASTEVŘENO 2023 – performativní část

 

Vyhlašujeme open call pro performativní program festivalu nového divadla a performance NASTEVŘENO, který se bude konat na konci května v Plzni. 

 

Těšíme se na vaše návrhy! ?

 

Uzávěrka přihlášek: 2. 4.  Čtěte více 

Více...

OPEN CALL NASTEVŘENO 2023 – výtvarná část

 

Vyhlašujeme open call pro výtvarný program festivalu nového divadla a performance NASTEVŘENO, který se bude konat na konci května v Plzni. 

Těšíme se na vaše návrhy! ?

Uzávěrka přihlášek: 2. 4.  Čtěte více ↓↓↓

Více...

DIVADLO POD KŮŽI

DRAMACENTRUM JOHAN zve studenty středních škol do nově otevřeného kurzu DIVADLO POD KŮŽI.

Kurz otevírá možnost nahlédnout do tvůrčího procesu divadla. Nabízí společná setkávání a tvoření, dílny s profesionálními divadelníky, navštěvování divadelních představení, prožitek, debatování. Probíhá každé úterý od 18:30 v Moving Station a hodí se pro kohokoli, koho zajímá divadlo, připravuje se na uměleckou školu nebo chce rozvinout své dovednosti v uvažování, reflexi a komunikaci. Více informací najdete ZDE

Více...