Aktuality

Summit_2.0

Pracujeme na dalším mezinárodním projektu s legendárním Teatrem Osmego Dnia. Kdysi u nás hráli Pelyněk (17.9. 2005), hráli Archu na náměstí u Bartoloměje a hlavně otvírali před rokem (11.9.2015) obnovený Jižák a jsou tu zas, pracujeme na představení Summit_2.0 a vidět nás můžete v neděli 10. 6. v DEPU od 21.00.  

Summit_2.0 je monumentální divadelní představení, které se odehrává na otevřeném venkovním prostranství, za použití pohyblivých objektů. 

Více...

Letní divadelní kurzy na Moving Station

Dramacentrum Johan připravuje Letní divadelní kurzy na Moving Station.Pro děti a teenagery (6 – 18 let) je v nabídce kurz „Divadlení prázdniny“ od 11. do 15. července. V jeho průběhu budeme rozvíjet své hráčské a herecké dovednosti, cvičit se v komunikaci a spolupráci s partnerem, tvořit loutky, scénografii a procházet příběhem, který bude předlohou pro divadelní představení. Kurz se bude odehrávat nejen v prostorách Moving Station (bývalá budova nádraží Plzeň – Jižní předměstí), ale vyrazíme i do terénu nabrat inspiraci a čerstvý vzduch.

Více...

One Step Before the Fall

Na One Step Before the Fall bylo plno. V červnu se můžete těšit na další unikátní projekt Effect 3, ve kterém se americká vokalistka a múza Roberta Wilsona Helga Davis se setkává s českým tanečníkem, choreografem a dlouholetým členem souboru Sashy Waltz Jiřím Bartovancem, aby spolu stvořili originální představení propojující tanec, zpěv, mluvené slovo a vlastní příběhy z obou břehů Atlantiku. A to 30. června ve 20.00. 

Více...

Malí diváci se zamilovali do myší

Myší pohádka v podání Mileny Jelínkové byla pro děti skutečným zážitkem. Svědčí o tom nejen nadšení našich malých diváků, ale i děkovné maily jejich maminek. Děkujeme.

 

Více...