NABÍZÍME PŘEDPLATNÉ! HESLO: NEBOJÍME SE EXPERIMENTU. / Aktuality

Novinkou letošního podzimu v Moving Station je první ročník předplatného pro zájemce o současné divadlo a tanec z nezávislých českých a slovenských produkcí.

Předplatné na období říjen 2018 – leden 2019 funguje na principu 3+1. Za cenu tří představení získáte vstupné na čtyři inscenace uváděné v Moving Station. Experimentální je i forma předplatného. Abonent si může vybrat představení dle svých zájmů a časových možností.

Předplatné je v prodeji od 1. 10. 2018 v síti GoOut nebo v pokladně Moving Station (na baru kavárny Moving Café) a jeho zakoupení se vyplatí i v listopadu! ;-)

Těšíme se na vás – historicky první abonenty hemžící se zastávky Moving Station Plzeň!

Termíny návštěvy si můžete vybrat předem i postupně, to ponecháme ne vaší volbě. Na vstupence k předplatnému vám vždy vyznačíme návštěvu vybraného představení a postupně se tak bude zaznemenávat čerpání předplatného.


Předplatné existuje i ve zlevněné variantě pro studenty, seniory a držitele průkazu ZTP.
Lze zakoupit také na místě, tj. na baru kavárny Moving Café.


Více informací předá Eva Kraftová na e-mailu: eva.kraftova@johancentrum.cz a telefonu: 775 131 003.


Představení v nabídce podzimního předplatného:


DIVADLO

En-Ten-Tiky (5. 12. 2018 a 30. 1. 2019), autoři: skupina High5 z plzeňských Žongléros Ansámbl, novocirkusvé představení kombinující akrobacii a fyzické divadlo. O pěti elementech v pěti osobnostech a o hrách v nás. 

Po tvých hrobech šlapu (5. 11. 2018 a 22. 1. 2019), autoři: Jakub Čermák a kol., produkce: Moving Station Plzeň, vizuálně působivá inscenace nabízí bolavě otevřenou zprávu o české úctě k mrtvým.

Fidlovačka aneb Kdo je my? (28. 10. 2018), autoři: Spielraum Kollektiv, volné tvůrčí uskupení při pražském divadle Archa, inscenace o česko-německých vztazích, migraci, strachu a o „českých“ hodnotách. Experti všedního dne, kteří mají k otázce češství co dodat, nabízejí různé pohledy na téma národní identity.

Fasbuk (18.10. 2018), autoři: Divadlo Na Peróne z Košic, predstavenie s použitím textu Jany Micenkovej "Veľký šváb na facebooku" oceneného v rámci súťaže "VEJK AP!2" a úryvku z textu A.P.Čechova “Čajka”.

 

TANEC

Co zbylo / What's left behind? (8. 10. 2018) – Divadlo Continuo, které přijede spolu s americkými studenty ze školy Accademia dell´Arte v italském Arezzu (CZ, IT, USA)

Výročí (13. 11. 2018) – premiéra nového celovečerního tanečního představení Michala Záhory, které pracuje se symboly české národní kultury, čechoslováctvím, povahou, prostředím a mentalitou

Everywhen (29. 10. 2018) – autorská hudba, pohyb a originální 3D animace v intermediální performanci tvůrčího týmu Soni Ferienčíkové, Márie Júdové a Alexandry Timpau (CZ, SK, RO)

WOW! (3. 12. 2018) – spektakulární multimediální performance oceňovaného souboru o nejistotách dnešního i budoucího světa, Debris Company (SK)
Carpet Diem (20. 11. 2018) - ostravská produkční jednotka Move Dance Company z partnerského centra Cooltour Ostrava


POZNÁMKA: V rámci předplatného můžete mimo výše zmíněná vybraná představení navštívit i vámi vybrané události z programu Moving Station (krom akcí smluvních partnerů), a to do konce ledna 2019.

Přílohy