TEH Meeting 78 / Program Moving Station

Na Plzeň! Na Plzeň, přátelé!

Nad tímhle zvoláním se v Čechách každý rozesměje. Má v sobě dva veselé významy: první znamená prostě, že jdeme na dobré pivo (tedy Pilsner Urquell samozřejmě) a zároveň jde o hlášku z populární dadaistické povídky o školním výletě. A právě tímhle zvoláním bychom Vás rádi pozvali k nám do Plzně na 78. TEH Meeting. Rádi bychom Vám ukázali naše město, seznámili Vás s naší prací, ale hlavně byli spolu s Vámi a společně řešili nápady jak rozvíjet nejen jednotlivá centra, jak iniciovat a inspirovat další aktivisty v dalších zemích a dalších městech, ale rádi bychom také společně diskutovali rozvoj celé naší sítě, našeho TEHu. Mottem našeho setkání je slogan Spolupráce, ne soupeření! Chceme nabídnout v programu setkání nerůznější podoby spolupráce i možnosti a dovednosti jak spolupráci rozvíjet, hýčkat, pěstovat. Budeme se těšit, že na přetřes přijdou jak ryze lokální problémy, tak i ideje a plány celé naší sítě. Oslovili jsme odborníky na nejrůznější technologie spolupráce, budeme hledat a zkoušet příklady komunikačních strategií i příklady konkrétních činností, které jsou na spolupráci v různosti postaveny. Rádi bychom, aby tu po setkání Trans Europe Halles vznikly kooperativní činnosti, zkrátka aby něco faktického v Plzni zůstalo.

Trans Europe Halles je evropská sít nezávislých kulturních center. JOHAN je členem od roku 2009. 

from 11:00 Registration (JOHAN Centrum)
12:30—14:00 Lunch (Pivnice Husovka) 
13:00—13:30 Welcome to TEH for Newcomers (JOHAN Centrum)
14:00 Opening of the TEH Meeting 78 (Pivnice Husovka)  Welcome, Presentation of JOHAN Centrum and the topic of the meeting: Cooperation, not Competition, Presentation of Pilsen 2015, Paul on Creative Business Model – findings of the survey
15:10—15:30 Break (Pivnice Husovka)
15:30—17:00 Panel about the current situation in Ukraine  Aim to elaborate on a proposal on how to react to the situation  (Oleksiy Radynski and Oksana Dudko)
17:00—19:00 Break (participants will walk to their Hotels)
17:30 Visit to Moving Station (from Pivnice Husovka)
18:30—20:00 Dinner (Pivnice Husovka)
20:00—21:00 Presentation of candidate members – format Pecha Kucha (Pivnice Husovka)
21:00 Urban game “Hidden City”
21:30 Artistic Programmme: DJ Profesor Ikebara  Gypsy folklore & Balkan beats from the Pilsen beast  (Pivnice Husovka)