OPEN CALL NASTEVŘENO 2023 – výtvarná část / Aktuality

 

Vyhlašujeme open call pro výtvarný program festivalu nového divadla a performance NASTEVŘENO, který se bude konat na konci května v Plzni. 

Těšíme se na vaše návrhy! ?

Uzávěrka přihlášek: 2. 4.  Čtěte více ↓↓↓

Kulturní centrum Moving Station vyhlašuje open call pro výtvarný program festivalu nového divadla a performance NASTEVŘENO, který se bude konat na konci května v Plzni. 

 

Festival bude probíhat od 25. do 28. května v kulturním centru Moving Station a jeho okolí na plzeňském Jižním Předměstí. Pro rok 2023 hledáme vizuální umělce a umělkyně, kteří by dokázali prostorovou intervencí, malbou, instalací, sochou nebo za využití jakéhokoliv jiného média oživit prostory vstupní haly Moving Station nebo jiné prostory v okolí.

 

Fotodokumentace haly zde: https://drive.google.com/drive/folders/1yl1gLVtBOUB6q68AtzYZ7jUtl8E7AK50

Dokumentace předchozích ročníků festivalu: 

http://nastevreno.cz/http-nastevreno-cz/

 

Vybraným umělcům nabízíme honorář ve výši 2000 Kč, příspěvek na materiál, případně (dle domluvy) na další náklady na cestu a ubytování v místě.

 

Přihláška projektu musí obsahovat popis uměleckého objektu pro festival NASTEVŘENO 2023 a portfolio dosavadní umělecké práce. Nezapomeňte uvést i telefonní kontakt.

 

Přihlášky projektu či dotazy posílejte na jana.jarosova@johancentrum.cz, do předmětu emailu zadejte „OPEN CALL NASTEVŘENO“.

 

Uzávěrka: 2. 4. 2023