AimtecHackathon 2020: TechTalks - ODLOŽENO! / Program Moving Station

21. 3. 2020, 9 - 19 hodin

Přijďte se dozvědět, co hýbe tech-světem. Sobotní konference s prezentacemi start-upů i korporátních matadorů pro programátory i laiky, pro studenty i rodiče. 

(for English scroll down)

Hlavním řečníkem bude prof. Ing. Dipl.-Ing. Martin Drahanský, Ph.D., vedoucí biometrické laboratoře na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. Svou přednášku zaměří na téma, aktuálně velmi palčivé, zda jsou i dnes otisky prstů či sítnice opravdu zárukou bezpečnosti.
Účast přislíbili také Ondřej Tomas ze společnosti CleverFarm, která pomáhá s aplikací nejnovějších technologií do zemědělství, a nebude chybět ani Ondřej Kašpárek z PrusaLab nebo Agi Gonda z e-NABLE Slovakia a další. Poslední dva jmenovaní se zaměří na 3D tisk.

Kompletní program a rezervace míst je k dispozici na aimtechackathon.cz.
Pustil by ses radši rovnou do hackování? Tak rozhodně nepřehlédni další část #AimtecHackathonu HackIT, náš hackerský maraton. Více informací i registrace na webu.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------
Come and learn what’s shaking up the tech world. A Saturday conference with presentations by startups and by the old hands of an enterprise as well, for everyone from programmers to laymen, from students to parents. Join us on the 21st of March in Moving Station - kulturní prostor as a part of the 5th year of #AimtecHackathon.
The keynote speaker will be prof. Ing. Dipl.-Ing. Martin Drahanský, Ph.D., the head of a biometric laboratory on the Faculty of Information Technologies on VUT Brno. His presentation will be focused on the quite resonating topic - are our fingerprints or retina scan still secure? We are also looking forward to Ondřej Tomas, the founder of CleverFarm, company helping with applying the newest technologies into agriculture, or Ondřej Kašpárek from PrusaLab, Agi Gonda from e-NABLE Slovakia and many more!
Full programme with all presentations is available on aimtechackathon.cz.
Do you prefer old good hacking? Check another part of #AimtecHackathon, HackIT! More info and registration wait on our website.
>> www.aimtechackathon.cz