LAUREÁTSKÉ VEČERY - to nejlepší z divadelních přehlídek / Program Moving Station

Laureátské večery představují to nejlepší z přehlídek amatérského divadla Plzeňského a Karlovarského kraje! Představení, která postupují do národních kol. Představení, která jsou výborná. Dobrá jako profesionální divadlo? Lepší než profesionální divadlo. Je v nich svoboda, dravost, touha, radost... Přijďte se podívat. 
Vstupenky za symbolické vstupné budou k dispozici na místě.
18. 5. 2017
18:00 TRACYHO TYGR, 20:00 MÝ-TY: Jeskyně. 

18.5.2017 18:00

Tracyho tygr Buddeto / 60 min

(Ne-tak-úplně-pohádka)

Tygře, tygře, žhavě žhneš. Dnes ještě buďme veselí. Za všechno může čas. Nebo vlastně ne. Bolí to, ale je to krásné, když jeden naplno běží džunglí. A může si za to sám. Blbeček. Ale je to fakt krásné. A bolí to.

Buddeto! bylo, doufáme, že bude, ale především je. Teď a tady. Moc a krásně. Pro Vás.

 

18.5.2017 20:00

MÝ-TY: Jeskyně Jiná tvář (Ateliér Ch207) / 45 min

Platónův Mýtus o jeskyni. Dvojpólové rozdělení lidské osobnosti. Rozpor mezi racionální a emocionální stránkou jedince zakořeněného ve společnosti. Jedince, jenž je vystavěný problému osobnímu či společenskému. Každá konfliktní situace má své řešení, ale každé její řešení není správné. Jak poznat, které správné je? Spolehnout se na rozum, nebo raději upřednostnit city, podmanit či vzepřít se, přijmout za své jedinou možnou pravdu, nebo hledat její mnohotvárná podobenství?

Odložili jsme společně masky nejistoty a naše tváře nabyly na důvěryhodnosti. Jako Jiná tvářpořádáme happeningové akce a nyní i absolventské představení, které je završenímnaší tříleté spoluprácepři studiu dramatické výchovy na FPE.