Žonglobalizace - Bratři v tricku: BRATŘÍ SPECIÁL / Program Moving Station

30. 9. 2020, 19:00
 
Žonglérské miniatury – Bratři v tricku speciál
 
Jedinečné a neopakovatelné představení, o jehož průběhu rozhodují diváci. Bratři v tricku Vám přivážejí rekvizity ze všech svých představení. Ať už to je představení Malíři, úspěšná Plovárna nebo Prasečí cirkus.
Račte si připomenout či doplnit chybějící zážitky.
Žonglérské miniatury to jsou pečlivě vybraná čísla nejen z těchto představení a vložené do klobouku. Račte losovat!
Zveme vás na neutuchající studnici humoru – laskavého i sebeironického, v kombinaci s bravurně zvládnutým žonglérstvím.

Bratři v tricku a jejich “Bratří speciál”. Na počátku byl jeden klobouk. Děti i dospělí postupně losovali, co že to budou pánové Adam Jarchovský a Václav Jelínek hrát. Výsledek? Skvělý mix osvědčených scén z jejich stálého repertoáru (Prasečí cirkus, Malíři, žonglérská čísla V tricku!) a to vše vtipně, stylově, s prasetem i bez a za deště, který se tak dlouho nemohl rozhodnout, co se sebou, až to vzdal. Výborná exhibice, která dokazuje, že stačí málo, když víte, co děláte. A přesně v tomto bodě došlo včera na Výstavišti k zajímavému paradoxu. Bratrům v tricku na začátku stačilo pár kýblů, kuželek a overalů, aby si udrželi spokojené publikum, které stálo hodinu v dešti a skvěle se bavilo.
Dominika Prokopová, fullmoonzine.cz
 
Milou a po všech stránkách dokonalou cézuru v úterním programu plnila stálice festivalu – Bratři v tricku. Ti tentokrát (podle vlastních slov) neměli co předvést, tak naplnili klobouk papírky s názvy scének z jejich dosavadní tvorby a náhoda v rukou diváků pak určila program. To ve spojení s přirozeným humorem, kterým každou scénku oba členové souboru glosovali, pak tvořilo velmi příjemnou atmosféru, která dokázala diváky v chladném deštivém odpoledni příjemně rozehřát.
Dominik Melichar, Divadelní noviny